Poľovnícke združenie
Najnovšie komentáre
  Archív

  Poľovnícke akcie

  Spoločná poľovačka 2015

  Za hojnej účasti strelcov aj honcov sa uskutočnila 27.12.2015 v našom združení  spoločná poľovačka, ktorá bola rozdelená do dvoch pohonov.

  Prvý a zároveň najťažší úsek sa išiel cez Vyborňanskú horu až k jazierku a v druhom hone sa durila zadná hora smerom k ovšiskám. Počasie nám žičilo a aj napriek dobre zorganizovanému honu sa okrem líšky (strelec Ing. Kulik) nepodarilo už nič uloviť. Odmenou nám všetkým bola „posviatočná prechádzka“ za krásneho počasia s nádherným výhľadom. Stratenú energiu sme si mohli dobiť „U Kučeru“. Kde nám boli podávané špeciality z diviny a kto mal chuť na niečo „ostré“ mohol si prísť na svoje. Spestrením obeda bola tombola, kde v podaní moderátora Edka Krišáka mladšieho sa ťahali zaujímavé ceny. Zlatým klincom bolo posedenie pri harmonike hlavný účinkujúci Ing. Dušan Valo.

  Hospodár Edo Krišák spolu s predsedom združenia Ing. Milanom Krajancom sa poďakovali za dodržanie všetkých bezpečnostných pokynov počas poľovačky a popriali veľa zdravia, rodinnej pohody a veľa loveckých zážitkov do Nového roka 2016

  Continue reading

  Stavba posedu

  Brigádnicka skupina „Vojňany“ okolo vedúceho Jána Svocáka postavila 19.5.2013 nový posed v katastri obce Vojňany na hone Plašňa.

  Všetkým návštevníkom  tohto posedu prajeme veľa poľovníckych úspechov a zážitkov. 

  (P. Gurka, M. Fudaly, J. Siska, J. Svocák, P. Fudaly, J. Petras, M. Gaborčík)

   

  Continue reading

  Spoločná poľovačka 2013

  Nástup: Predseda Ing. M. Krajanec; Hospodár PZ E. Krišák – vedúci spoločnej poľovačky

  Continue reading